Pomysł na kuźnię

Posted by admin on Kwi 9, 2011 in kowalstwo artystyczne |

Od jakiegoś czasu jestem bez pracy i w związku z tym, że mam odłożonych sporo środków zastanawiam się nad otwarciem jakiegoś biznesu, który co prawda początkowo kosztowałby mnie dużo jednak w rezultacie przyniósłby pokaźny dochód. Wiele pomysłów już przychodziło mi do głowy, a jeszcze więcej wyszukałem w internecie. Jednak podczas ostatniego spaceru z psem po mojej wsi chyba znalazłem chyba to ?coś?. Kowalstwo artystyczne. Dlaczego akurat to? Większość domów ma w swoim wykończeniu chociaż niewielkie elementy kute, które z tego co się orientuję kosztują naprawdę dużo, a kuźni w pobliżu nie ma żadnej. Co więcej ? cały czas jest do zagospodarowania w okolicy wiele nieużytków, na których stawiane są coraz to nowe domy (wszyscy wynoszą się z pobliskiego miasta).

Pomysł już jest więc pozostaje już jedynie jego realizacja. Jako, że dysponuję znacznymi środkami finansowymi więc jest to już najmniejszy problem. Dlatego jestem szczęśliwy, że wreszcie znalazłem to czego szukałem. Teraz jeszcze tylko znaleźć jakiegoś miejscowego kowala, który dojeżdża do pracy do innych miejscowości i otworzyć zakład, w którym będą produkowane zarówno ogrodzenia kute jak i balustrady kute ? wszystko co może powstać w takim miejscu.

Do tego oczywiście niezbędne są tablice reklamowe oraz reklama na kalendarzach miejscowych (jak na przykład OSP) i biznes gotowy.

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego co napisałem powyżej to bardzo proszę o uwagi ? tak jak wspominałem środki posiadam w dużych ilościach więc nie jest to dla mnie problem. Tylko czy ze sprzedażą produktów jest faktycznie tak łatwo? A może trudno o kowala? Czekam na opinie ? każda się przyda.

Tagi:

Comments are closed.