Moje sąsiedztwo

Posted by admin on Kwi 9, 2011 in kowalstwo artystyczne |

W poprzednim tygodniu miałem trochę więcej czasu wieczorem niż zawsze i postanowiłem ten czas wykorzystać na bieganie ? pracuję przed komputerem i niewiele mam aktywności fizycznej każdego dnia. Mieszkam w blokach lecz całkiem blisko znajduje się piękne osiedle domów, w których mieszkają zamożni ludzi ? można to z łatwością ocenić po samym wyglądzie tych budynków oraz samochodach przed nimi stojących. Znajdują się tam piękne alejki z drzewami, wśród których przyjemnie jest spacerować czy też biegać ? dlatego skierowałem się właśnie w tamtą stronę.

Jako, że niewiele sportowych oraz luksusowych samochodów stało przed domami więc zacząłem zwracać uwagę na inne elementy wystroju każdego z nich. Znalazłem jedną cechę wspólną, która łączyła wszystkie ? były to ogrodzenia kute. Każdy dom je miał. Myślę, że bierze się to nie tylko z tego, że są one niezwykle piękne lecz przede wszystkim dlatego, że są bardzo modne. Skąd taki wniosek? Każdy, powtarzam każdy z domów miał takie ogrodzenia oraz inne elementy kute. Gdyby to nie była moda to z całą pewnością część byłaby zupełnie inaczej wykończona ? każdy ma jednak nieco inny gust.

Po powrocie do domu doszedłem do wniosku, że kowalstwo artystyczne ma teraz swój złoty okres i jeśli ktoś ma znajomego kowala artystę to może inwestować w kuźnię ponieważ z całą pewnością przyniesie ona duży zysk ? taka moda. A przecież zarówno ogrodzenia jak i balustrady kute kosztują naprawdę bardzo dużo. Tylko, że zawsze znajdą się ludzie, którzy nie patrzą na wydawane pieniądze jeśli mają wyglądać lepiej lub przynajmniej tak dobrze jak inni.

Reply

Copyright © 2018 Kowalstwo artystyczne.